Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

INSTAGRAM CANLI YAYINLA GELIR ELDE ETME

Instagram yine yepyeni bir güncellemeyle karşımıza çıkıyor. Tüm toplumsal medya uygulamalarından aldığı özelliklerle tek uygulamada onlarca deneyim imkanı elde eden instagram şimdi de canlı yayınlar üzerinden gelir sağlama özelliği geliştirdiğini duyurdu. Bu yenilik rozetler ile kullanıma sunulacak. Tıpkı canlı gösterim uygulamalarında olan sistemlerdeki benzer biçimde alınan rozetler canlı yayın sahibine gönderilebilecek. Instagram bu yenilikle canlı gösterim uygulamalarına da meydan okuyor. 

 

İzleyiciler de ön planda!  

 

İzleyiciler bu rozetler sayesinde hem yayın sahibinin rozetler listesinde yer alacak hem de chat kısmında yorumlarının yanında rozetleri de görünecek. Bu da görünürlüklerini katlayacak. Ayrıca özel bir kalp ikonuna da sahip olma özelliği rozet özelliği ile birlikte geliyor. 


İçerik üreticileri ek gelir elde edebilecek!


Yapmış oldukları ürün tanıtımlarıyla ve sponsorluklarla gelir elde eden içerik üreticilerine bir yeni gelir kapısı daha açıldı. Bu yenilik de diğerleri şeklinde rekabeti artıracak gibi görünüyor. Takipçi sayısı çok önemli olduğundan instagram takipçi satışı da yapılmaya başlanmıştı. Kısa sürede çok daha çok takipçi alarak bu rekabette öne çıkabilirsiniz. Peki instagram takipci satisi nasıl oluyor? Daha önce de anlattığımız benzer biçimde gerçek ve bot takipçi satın alabilirsiniz. Gerçek takipçiler her süre daha iyidir çünkü etkileşimi artırır. Bot takipçi bir tek rakamları yüksek gösterir fakat etkileşime tesiri yoktur. Bundan dolayı kullanıcılar gerçek takipçi arayışına girmiştir. Fakat piyasada gerçek takipçi bulmak oldukça zor olsa gerek. Gerçek olarak satılanların da çoğu bot takipçilerdir. Bu yüzden güvenli ve köklü siteleri tercih etmeniz paranızın boşa gitmesini önleyecektir. Smm Panel bu konuda 7/24 Canlı destek vererek aslabir müşterisini mağdur etmiyor. Siparişlerde aksaklık olması durumunda para iadesini güvence ediyor. Sizlerde sitemizde servisler kısmından size uygun takipçi paketleri inceleyebilirsiniz.